Pirkimo taisyklės

Pirkti prekes “Happeak“ internetinėje parduotuvėlėje yra visai paprasta! 🙂

Jei tikrai apsisprendėte įsigyti mūsų prekę, Jums reikės žengti kelis nesunkius žingsnelius:

1. Išsirinkti jums patinkančią prekę. 
2. Pasirinkti dydį bei norimą kiekį.

3. Užsiregistruoti mūsų sistemoje ir patvirtinti savo užsakymą.

4. Pasirinkti apmokėjimo būdą:

        – Pavedimu (gavę Jūsų užsakymą, nedelsiant išsiųsime Jums sąskaitą faktūrą. Gavę apmokėjimą, per 1-2 d.d. Jums išsiųsime užsakytas prekes);

        – Elbankininkyste (atsiskaitymai yra vykdomi per patikimą paysera.lt sistemą, kurios dėka būsite tiesiogiai nukreipti į pasirinktą banką);

        – Grynais* (atsiskaityti už prekes galite mūsų kurjeriui. Paslauga papildomai kainuoja 3EUR, nepriklausomai nuo prekių krepšelio vertės);

        – Paypal (atsiskaitymai yra vykdomi per tarptautinę PayPal sistemą, į kurią būsite nukreiptas tiesiogiai).

5. Atlikti apmokėjimą. 
6. Gauti savo prekę (-es) 🙂

* Atsiskaitymas grynaisiais sumokant kurjeriui galimas tik užsakymams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. 

Kaip pirkti:

Mūsų internetinėje svetainėje radę Jums patinkančią prekę, pasirinkite reikiamą dydį ir norimą pirkti kiekį bei spauskite „Įdėti į krepšelį“.

Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą aprašymą – medžiagą, iš kurios gaminys pagamintas, priežiūros reikalavimus, taip pat išmatavimus.

Jei reikia daugiau informacijos, būtinai rašykite uzsakymai@hpk.lt arba skambinkite mums tel. 861006222

Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, keliaujate į “Prekių krepšelį”. Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „Trinti“.

Jei viskas gerai, spaudžiate “Prisijungti ir pirkti” (jei perkate ne pirmą kartą) arba “Užsiregistruoti ir pirkti” (jei darote tai pirmą kartą), žinoma prieš tai įvedę visą reikalingą informaciją apie save (kurią mes saugosime didžiausioje paslaptyje).

Registruojantis Jums reiks nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, miestą, pašto kodą (jį galite sužinoti adresu https://www.post.lt/lt/?id=316 ), telefoną, el.pašto adresą, slaptažodį. Rekomenduojame Jums prekes siųstis darbovietės adresu, taip supaprastėja prekių pristatymas ir ši paslauga atliekama greičiau.

Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ (o jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), keliaujate į “Apmokėjimo būdo” puslapį. Čia išsirinksite, kaip norėsite apmokėti už prekes: pavedimu, per el. bankininkystės sistemą, PayPal ar grynais atsiskaitysite su kurjeriu.

Apmokėję per el. bankininkystės sistemą arba išsirinkę kitą apmokėjimo būdą ir paspaudę “Pirkti” gaunate atsakymą „Sėkmingai gavome jūsų užsakymą“. Tuo metu mes gauname jūsų informaciją su užsakymu. Jei mokėjote per el.bankininkystės sistemą, PayPal arba pasirinkote atsiskaitymą grynais su kurjeriu, mes tuojau pat pakuojame prekes (jei tuo metu nemiegame 🙂 ) ir siunčiame Jums per UAB “DPD” kurjerių tarnybą arba Lietuvos paštu, priklausomai kurioje pasaulio vietoje esate įsikūrę. Jei pasirinkote apmokėjimo būdą pavedimu, gavę Jūsų užsakymą, išsiunčiame Jums el. paštu sąskaitą faktūrą, o prekes išsiunčiame, kai gauname jūsų apmokėjimą.

Pristatymas:

Prekes pristatome į bet kurią pasaulio vietą! 🙂

Prekes pristatome bendradarbiaudami su UAB “OMNIVA”, UAB “DPD” ir Lietuvos paštu.

Prekių siuntimo išlaidos automatiškai įrašomos į sąskaitą

Pristatymas Lietuvoje*, Latvijoje ir Estijoje:
-perkant virš € 100 – pristatymas NEMOKAMAS
-perkant iki € 100 – pristatymas į OMNIVA paštomatus NEMOKAMAS, pristatant su DPD kurjeriu – 3 €
Pristatome per 1-3 d.d.(išpardavimo metu 2-5 d.d.)

Kuršių Neriją prisatymas gali užtrukti iki 4-5d.d – siunčiant Lietuvos paštu

Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja  € 11,6 (siunčiant DPD) arba įprastai, siunčiant OMNIVA paštomatu arba Lietuvos paštu.

Pristatymas ES šalyse kainuoja 6 € 
Pristatymo terminas 2-3d.d (išpardavimo metu 5-6 d.d.)


Pristatymas į visą likusį pasaulį kainuoja 9 € 
Pristatymo terminas priklauso nuo regiono.

Užsakymus taip pat galima atsiimti Happeak parduotuvėje Vilniuje (PC Europa, 3a., Konstitucijos pr. 7A)

Atsiimti galite apmokėtus užsakymus, bei atsiskaityti vietoje. Atsiskaitant parduotuvėje joks papildomas mokestis netaikomas.

Visus užsakymus parduotuvėje saugome 30 kalendorinių dienų. 

Jei reikia pasaugoti ilgiau būtinai rašykite uzsakymai@hpk.lt arba skambinkite 861006222, priešingu atveju, su Jumis susisieksime patys (:

Grąžinimas:

Jei prekė netiko ar nepatiko, ją galite grąžinti/pakeisti per 30 kalendorinių dienų. Tokiu atveju, prekė turi būti nenešiota ir nesugadinta. Siunčiant ją mums – nurodykite užsakymo numerį ir parašykite, kodėl prekę norite grąžinti arba į ką norite keisti. 

Visas prekes galite nemokamai grąžinti per OMNIVA paštomatus

Kaip grąžinti parduotuvės HAPPEAK siuntas per OMNIVA paštomatus?

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą OMNIVA paštomatus.

2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.

3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 14 darbo dienų nuo tada, kai prekės pristatomos į Happeak parduoruvę.

Grąžinimo NEMOKAMAS.

Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.

Prekės atsisakyti galite net ir tada, jei užsakymas dar net nėra suruoštas. Tokiu atveju rašykite uzsakymai@hpk.lt arba skambinkite 861006222

Mes užsakymą atšauksime ir grąžinsime pinigus, jei jau spėjote apmokėti (:

Jeigu gavote nekokybišką ar kelionės metu pažeistą prekę, kreipkitės į Happeak komandą ir mes padėsime surasti Jums tinkamiausią sprendimą. Jūs nuspręsite ar prekę reiktų pataisyti, pakeisti prekę tokia pačia kokybiška preke, pakeisti kita preke ar grąžinti pinigėlius. 

Taip pat prekes galite grąžinti ir kitu būdu, tačiau tuomet klientas pats apmoka prekių siuntimo išlaidas.

Grąžinimo adresas:

Happeak / PC Europa

Konstitucijos pr.7a

Vilnius 09308

Lithuania

Prekes taip pat galite grąžinti visose Happeak parduotuvėse Lietuvoje

Parduotuvių sąrašą rasite čia: https://hpk.lt/Kontaktai

Mes įsipareigojame grąžinti Jums pinigus per 14 dienų, nuo to momento, kai informuosite mus apie grąžinamą prekę.

Gavę Jums netikusią prekę/prekes, pinigus grąžinsime pavedimu į sąskaitą, iš kurios apmokėjote arba į Jūsų nurodytą sąskaitą, jei mokėjote grynaisiais kurjeriui.

Jeigu kyla neaiškumų dėl įsigytos prekės grąžinimo, daugiau informacijos galite rasti adresu https://www.vartotojucentras.lt/straipsnis_ist.php?ist=25.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/

Garantija. Mes taip pat įsipareigojame be papildomo mokesčio Jums atlyginti sumokėtą sumą ar pakeisti, pataisyti prekes per 2 metus nuo prekės įsigyjimo, jei jos neatitinka kokybės reikalavimų t.y. prekės defektas atsirado ne dėl pirkėjo kaltės, ne dėl nusidėvėjimo ar ne dėl netinkamos priežiūros.

Jei turite daugiau klausimų bei pageidavimų, būtinai rašykite uzsakymai@hpk.lt arba skambinkite 861006222.

Jeigu prekei nenustatytas kokybės garantijos terminas, vartotojas reikalavimus
dėl prekės trūkumų gali pareikšti ne vėliau kaip per 2 metus nuo prekės įsigijimo dienos.

Su meile, Happeak